28.07.2017
27 липня відбувся ярмарок до свята – дня працівника торгівлі. На ярмарку можна було придбати багато видів м’ясних виробів, сирів та солодощі ТМ «Золотой Век». Окрім цього замість звичних продуктів від фермерських господарств, свою продукцію представляли торгівельні мережи: побутову хімію та меблі. Всіх учасників ярмарки відзначили подякою та привітаннями.
22.06.2017
Торгова Марка «Золотой Век» запрошує Вас відвідати ярмарок-продаж товарів від кращих місцевих виробників. Традиційно в нашому фірмовому павільйоні буде представлено широкий асортимент продукції за цінами виробника, а також буде проводитися дегустація солодощів ТМ «Золотой Век».
14.06.2017
Запрошуємо Вас відвідати 15 червня спортивно-видовищний захід «Олімпійський день», в рамках якого стартує масовий оздоровчий пробіг центральними вулицями міста, відбудуться спортивно-розважальні заходи в парку культури і відпочинку «Ковалівський». Компанія «ТРИ СТАР» братиме участь у нагородженні переможців в спортивному забігу, і активних учасників спортивних вікторин. Тому не пропустіть можливість стати переможцем і отримати смачні подарунки!

ТОВ «ТРИ СТАР»

Найбільший виробник халви, козинак і драже в Україні. Нашу продукцію люблять і цінують споживачі України та інших країн Світу. Дітальніше...


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Система управління якістю діюча на виробництві гарантує споживачеві безпеку та високу якість продукції ТМ «Золотой век».
Дітальніше...

Асортимент продукції під торговою маркою "Золотой Век" - це більше 80 найменувань халви, козинак і драже в різній розфасовці, здатних задовольнити будь-які потреби споживача. Наша продукція широко відома не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Переглянути продукцію

Напої під торговою маркою «Жива прохолода" - натуральний квас живого бродіння і справжній лимонад на цукрі зроблені згідно ДСТУ. Напої випускаються в КЕГах для торгівлі на розлив.

Переглянути продукцію