31.12.2017
Вітаємо вас з прийдешніми святами. У Новому Році хочемо побажати професійних та творчих успіхів, взаєморозуміння і поваги, гідних винагород за вашу працю. Нехай у ваших родинах панує мир і спокій. Будьте здорові, кохані і щасливі!
28.11.2017
З 24 по 26 листопада в місті Дружківка проходив баскетбольний турнір пам'яті Сергія Коненко серед команд ветеранів і дітей. За звання кращої змагалися команди з Кропивницького, Кривого Рогу, Харкова та Дружківки.
27.11.2017
Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Цього року компанія «ТРИ СТАР» привітала членів громадської організації зі святом солодкими подарунками ТМ «Золотой Век» та листівками, а також висловила свої побажання і поздоровлення. Окрім свята, в цьому році, громадська спілка «Сила духу» святкує ще своє 30-річчя інвалідного руху на Кіровоградщині та в м. Кропивницькому.

ТОВ «ТРИ СТАР»

Найбільший виробник халви, козинак і драже в Україні. Нашу продукцію люблять і цінують споживачі України та інших країн Світу. Дітальніше...


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Система управління якістю діюча на виробництві гарантує споживачеві безпеку та високу якість продукції ТМ «Золотой век».
Дітальніше...

Асортимент продукції під торговою маркою "Золотой Век" - це більше 80 найменувань халви, козинак і драже в різній розфасовці, здатних задовольнити будь-які потреби споживача. Наша продукція широко відома не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Переглянути продукцію

Напої під торговою маркою «Жива прохолода" - натуральний квас живого бродіння і справжній лимонад на цукрі зроблені згідно ДСТУ. Напої випускаються в КЕГах для торгівлі на розлив.

Переглянути продукцію