22.06.2017
Торгова Марка «Золотой Век» запрошує Вас відвідати ярмарок-продаж товарів від кращих місцевих виробників. Традиційно в нашому фірмовому павільйоні буде представлено широкий асортимент продукції за цінами виробника, а також буде проводитися дегустація солодощів ТМ «Золотой Век».
14.06.2017
Запрошуємо Вас відвідати 15 червня спортивно-видовищний захід «Олімпійський день», в рамках якого стартує масовий оздоровчий пробіг центральними вулицями міста, відбудуться спортивно-розважальні заходи в парку культури і відпочинку «Ковалівський». Компанія «ТРИ СТАР» братиме участь у нагородженні переможців в спортивному забігу, і активних учасників спортивних вікторин. Тому не пропустіть можливість стати переможцем і отримати смачні подарунки!
07.06.2017
З нагоди Міжнародного Дня Захисту Дітей міська влада організувала для найменших мешканців міста та їх батьків в Ковалівському парку свято, з великою кількістю різноманітних і цікавих заходів. Крім всіх розваг і майстер класів, проходив продаж продукції від місцевих виробників, ТМ «Золотой Век» також брала участь в торгівлі, й до всього пригощала всіх присутніх діток смачними цукерками, а ТМ «Жива прохолода" допомагала всім присутнім втамувати спрагу.

ТОВ «ТРИ СТАР»

Найбільший виробник халви, козинак і драже в Україні. Нашу продукцію люблять і цінують споживачі України та інших країн Світу. Дітальніше...


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Система управління якістю діюча на виробництві гарантує споживачеві безпеку та високу якість продукції ТМ «Золотой век».
Дітальніше...

Асортимент продукції під торговою маркою "Золотой Век" - це більше 80 найменувань халви, козинак і драже в різній розфасовці, здатних задовольнити будь-які потреби споживача. Наша продукція широко відома не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Переглянути продукцію

Напої під торговою маркою «Жива прохолода" - натуральний квас живого бродіння і справжній лимонад на цукрі зроблені згідно ДСТУ. Напої випускаються в КЕГах для торгівлі на розлив.

Переглянути продукцію