15.10.2017
Бажаємо, щоб натхнення приносило нові професійні досягнення та шедеври! Щоб тонкий смак і любов до своєї справи допомогли досягти успіху! Нехай кожен день наповнюється новими відкриттями і прекрасними можливостями!
16.09.2017
Бажаємо нашому місту рости, розвиватися і процвітати, а всім жителям любити і пишатися ним! До цього свята Міська рада підготувала святкові заходи протягом усього тижня. Компанія «ТРИ СТАР» брала участь в ярмарках біля Міської ради і в Ковалівському парку, в ході трудових колективів по центральній вулиці і проводила промо заходи у вигляді дегустації для жителів міста.
28.07.2017
27 липня відбувся ярмарок до свята – дня працівника торгівлі. На ярмарку можна було придбати багато видів м’ясних виробів, сирів та солодощі ТМ «Золотой Век». Окрім цього замість звичних продуктів від фермерських господарств, свою продукцію представляли торгівельні мережи: побутову хімію та меблі. Всіх учасників ярмарки відзначили подякою та привітаннями.

ТОВ «ТРИ СТАР»

Найбільший виробник халви, козинак і драже в Україні. Нашу продукцію люблять і цінують споживачі України та інших країн Світу. Дітальніше...


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Система управління якістю діюча на виробництві гарантує споживачеві безпеку та високу якість продукції ТМ «Золотой век».
Дітальніше...

Асортимент продукції під торговою маркою "Золотой Век" - це більше 80 найменувань халви, козинак і драже в різній розфасовці, здатних задовольнити будь-які потреби споживача. Наша продукція широко відома не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Переглянути продукцію

Напої під торговою маркою «Жива прохолода" - натуральний квас живого бродіння і справжній лимонад на цукрі зроблені згідно ДСТУ. Напої випускаються в КЕГах для торгівлі на розлив.

Переглянути продукцію