21.10.2018
Бажаємо нескінченного натхнення і неймовірної удачі в прагненнях до заповітної мрії. Нехай кожен день наповнюється новими відкриттями і прекрасними можливостями.
02.10.2018
Прийшов час оновленого бренда Zolotoi vek – слідуючи сучасним трендам і нашим цінностям! Новий логотип бренда фокусує увагу на головному та асоціюється з сонцем і квіткою соняшника. Переплетені криві всередині квітки не тільки побудовані строго по системі росту насіння, вони також символізують синхронність у взаємодії багатьох складних процесів всередині Компанії: одне вливається в інше, і все стає єдиним цілим.
16.09.2018
З самого ранку по центральній вулиці йшла урочиста хода трудових колективів міста в підтримку свята, в якій працівники компанії «ТРИ СТАР» теж приймали участь! Також в цей день жителі міста могли відвідати безліч заходів: від фестивалю вуличної їжі до концерту на головній площі, виступи молодих танцювальних гуртів і дегустація пирога вагою 264 кг біля Міської ради. По місту проходили ярмарки з продажем товарів місцевих виробників в тому числі і продукції торгової марки «Zolotoi vek».

ТОВ «ТРИ СТАР»

Найбільший виробник халви, козинак і драже в Україні. Нашу продукцію люблять і цінують споживачі України та інших країн Світу. Дітальніше...


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Система управління якістю діюча на виробництві гарантує споживачеві безпеку та високу якість продукції ТМ «Золотой век».
Дітальніше...

Асортимент продукції під торговою маркою "Золотой Век" - це більше 80 найменувань халви, козинак і драже в різній розфасовці, здатних задовольнити будь-які потреби споживача. Наша продукція широко відома не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Переглянути продукцію

Напої під торговою маркою «Жива прохолода" - натуральний квас живого бродіння і справжній лимонад на цукрі зроблені згідно ДСТУ. Напої випускаються в КЕГах для торгівлі на розлив.

Переглянути продукцію