01.06.2018
З травня цього року ми відновили продаж прохолоджувальних напоїв. А також запустили новинку – Мохіто! Напої торгової марки «Жива прохолода» мають багатий смак та приємний аромат. Ці напої також чудово втамовую спрагу влітку.
17.05.2018
Всесвітній день вишиванки святкується в третій четверг травня. Співробітники нашої компанії вже 4-й рік поспіль дотримується традицій цього свята і приходять на роботу у святкових вишиванках.
14.05.2018
Вже традиційно 9 травня співробітники компанії взяли участь у ході та покладанні квітів до Меморіального комплексу на Фортечних Валах з усіма жителями міста. Після цього співробітники компанії «ТРИ СТАР» вшанували полеглих на війні покладанням квітів до пам'ятника загиблим солдатам в с. Черняхівка. Керівництво компанії передало своє привітання ветеранам і дітям війни у вигляді пакетів з солодощами та вітальними листівками.

ТОВ «ТРИ СТАР»

Найбільший виробник халви, козинак і драже в Україні. Нашу продукцію люблять і цінують споживачі України та інших країн Світу. Дітальніше...


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Система управління якістю діюча на виробництві гарантує споживачеві безпеку та високу якість продукції ТМ «Золотой век».
Дітальніше...

Асортимент продукції під торговою маркою "Золотой Век" - це більше 80 найменувань халви, козинак і драже в різній розфасовці, здатних задовольнити будь-які потреби споживача. Наша продукція широко відома не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Переглянути продукцію

Напої під торговою маркою «Жива прохолода" - натуральний квас живого бродіння і справжній лимонад на цукрі зроблені згідно ДСТУ. Напої випускаються в КЕГах для торгівлі на розлив.

Переглянути продукцію