04.04.2018
У Кропивницькому 5 квітня біля міської ради відбудеться ярмарок до свята Пасхи. Жителям міста представлять широкий асортимент товарів місцевих виробників. Ціни будуть не менш привабливі, ніж сама продукція. Вже традиційно компанія «ТРИ СТАР» також братиме участь в ярмарковій діяльності. Всі відвідувачі зможуть придбати смачні та корисні солодощі торгової марки «Золотой Век» до святкового столу.
08.03.2018
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята 8-е Березня! Бажаємо щоб у вашому домі завжди були спокій та добробут, а ваші серця завжди були зігріті теплом та повагою рідних і близьких! будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Зі святом!
26.02.2018
Це найбільша в світі щорічна виставка харчової промисловості й виробництва напоїв, з безпрецедентною кількістю відвідувачів і експонентів більш ніж зі 120 країн світу. Торгівельна марка «Золотой век» також представляла свою продукцію на виставковому стенді України, презентуючи відвідувачам з усього світу продукцію відмінної якості та смаку.

ТОВ «ТРИ СТАР»

Найбільший виробник халви, козинак і драже в Україні. Нашу продукцію люблять і цінують споживачі України та інших країн Світу. Дітальніше...


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Система управління якістю діюча на виробництві гарантує споживачеві безпеку та високу якість продукції ТМ «Золотой век».
Дітальніше...

Асортимент продукції під торговою маркою "Золотой Век" - це більше 80 найменувань халви, козинак і драже в різній розфасовці, здатних задовольнити будь-які потреби споживача. Наша продукція широко відома не тільки на території України, а й далеко за її межами.

Переглянути продукцію

Напої під торговою маркою «Жива прохолода" - натуральний квас живого бродіння і справжній лимонад на цукрі зроблені згідно ДСТУ. Напої випускаються в КЕГах для торгівлі на розлив.

Переглянути продукцію