Про компанію
Свіжа новина
Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Світла і добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, Вам, рідним і близьким. Христос Воскрес!
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Про компанію

          Компанія «Три Стар» - один з найбільших  виробників кондитерських виробів. Халва з соняшнику, арахісу чи  кунжуту, з добавками і без; різноманітні види драже, козинаки  з соняшнику, арахісу чи кунжуту – будь-який  шанувальник солодощів  знайде собі ласощі до смаку в широкій палітрі форм і рецептур.

          Більш ніж за 20 років підприємство «Три Стар» стало сучасним, оснащеним передовим обладнанням, підприємством, продукція якого відома  не лише майже кожному жителю України, а й далеко за її межами.

          Знавці стверджують, що халву ТМ «Золотой век» з легкістю можна відрізнити від халви інших виробників за смаком, зовнішнім виглядом і навіть за кольором. Вся продукція виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів, а поєднання традиційних рецептів і сучасних технологій дозволяє не тільки досягти чудових смакових якостей продукту, а й максимально зберегти всі корисні вітаміни та мінеральні речовини, що містяться в продукті.

          Адже основна мета компанії «Три Стар» - випуск кондитерських виробів, корисних для здоров'я всіх любителів солодкого. І ніяких консервантів та ГМО!

              Якість та безпека продукції підтверджується сертифікатом ISO 22 000:2005 «Система управління безпекою харчових продуктів».
             Особливу увагу керівництво компанії приділяє спорту - розвитку і підтримці баскетболу в Кіровограді та області. Один з власників підприємства, є президентом федерації баскетболу в Кіровоградській області. Протягом багатьох років компанія «Три Стар» є офіційним спонсором федерації баскетболу Кіровоградської області та баскетбольного клубу «Золотой Век» - чемпіона 1-ї ліги. Наше підприємство допомагає в організації та проведенні чемпіонатів, змагань. Активно підтримує як команди, так і окремих спортсменів. 

          Перемога у великому спорті не відбувається випадково. Як правило, це нагорода за багаторічну працю, результат щоденних тренувань, виховання сили духу і формування характеру, пережита радість від маленьких перемог і гіркоту поразок. Для розвитку молодих спортсменів і виховання нових чемпіонів в рамках федерації організована школа баскетболу для дітей «Зірочка». Юні спортсмени, можливо майбутні зірки зі світовим ім'ям, під опікою компанії «Три Стар» роблять свої перші кроки до слави, успіху, перемог.

          Більш докладно про федерації баскетболу: www.kirovogradbasket.com.ua