Про компанію
Свіжа новина
Вітаємо Вас з наступаючими святами! Бажаємо Вам професійних і творчих успіхів, досягнення всіх поставлених цілей! Нехай наступний рік буде щедрий на щасливі моменти, везіння і відмінний настрій! Нехай Вам завжди всміхається доля, а кожен день дарує тепло, радість і гарний настрій! Бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров'я, взаєморозуміння, миру і злагоди!
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Якість


          Стратегія компанії «Три Стар» у сфері якості та безпеки - це відповідність виготовленої  продукції вимогам Європейського Співтовариства. Система менеджменту управління якістю діє на підприємстві підтверджена сертифікатом за стандартом ISO 22000:2005.

          ISO 22000:2005 - це система менеджменту безпеки продуктів, яка дозволяє здійснювати строгий контроль безпеки всього виробничого процесу від етапу підготовки сировини до моменту поставки  готової продукції дистриб'юторам або в торгові точки.

          Компанія «Три Стар» регулярно проводить тестування сировини і готової продукції, яке підтверджує відсутність ГМО, у Всеукраїнському державному науково-виробничому центрі стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів (м. Київ). Компанія добровільно сертифікує вироблену кондитерську продукцію в системі УкрСЕПРО.