Про компанію
Свіжа новина
З самого ранку по центральній вулиці йшла урочиста хода трудових колективів міста в підтримку свята, в якій працівники компанії «ТРИ СТАР» теж приймали участь! Також в цей день жителі міста могли відвідати безліч заходів: від фестивалю вуличної їжі до концерту на головній площі, виступи молодих танцювальних гуртів і дегустація пирога вагою 264 кг біля Міської ради. По місту проходили ярмарки з продажем товарів місцевих виробників в тому числі і продукції торгової марки «Zolotoi vek».
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Якість


          Стратегія компанії «Три Стар» у сфері якості та безпеки - це відповідність виготовленої  продукції вимогам Європейського Співтовариства. Система менеджменту управління якістю діє на підприємстві підтверджена сертифікатом за стандартом ISO 22000:2005.

          ISO 22000:2005 - це система менеджменту безпеки продуктів, яка дозволяє здійснювати строгий контроль безпеки всього виробничого процесу від етапу підготовки сировини до моменту поставки  готової продукції дистриб'юторам або в торгові точки.

          Компанія «Три Стар» регулярно проводить тестування сировини і готової продукції, яке підтверджує відсутність ГМО, у Всеукраїнському державному науково-виробничому центрі стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів (м. Київ). Компанія добровільно сертифікує вироблену кондитерську продукцію в системі УкрСЕПРО.