Про компанію
Свіжа новина
У Кропивницькому 5 квітня біля міської ради відбудеться ярмарок до свята Пасхи. Жителям міста представлять широкий асортимент товарів місцевих виробників. Ціни будуть не менш привабливі, ніж сама продукція. Вже традиційно компанія «ТРИ СТАР» також братиме участь в ярмарковій діяльності. Всі відвідувачі зможуть придбати смачні та корисні солодощі торгової марки «Золотой Век» до святкового столу.
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Натуральні солодощі

          Халва - це єдиний кондитерський продукт, який прекрасно «обходиться» без консервантів, барвників, ароматизаторів, емульгаторів та інших синтетичних продуктів.

          Кілька слів про користь халви:

          Халва - володіє унікальними поживними властивостями і високими показниками за шкалою біологічних цінностей. Компоненти, що входять до складу халви - джерело протеїну, натрію, кальцію, калію, магнію, заліза, цинку, фосфору та харчових кислот.

          У соняшниковій халві містяться вітаміни В1 і F1. Перший - стимулює функціонування нервової системи, серця і м'язів, покращує пам'ять, крім того, сприяє перетравленню вуглеводів, нормалізує кислотність шлункового соку і травну функцію шлунка, підвищує опірність організму до інфекцій. Вітамін F1 попереджає утворення відкладень холестерину в артеріях, забезпечує здоровий стан волосся і шкіри, перешкоджає розвитку серцевих захворювань, знижує масу тіла, спалюючи насичені жири. Цим халва вигідно відрізняється, наприклад, від шоколаду і печива.

          Для тих, хто чітко дотримується постів, але без солодкого і дня прожити не може, халва - ідеальний варіант, оскільки є рослинним продуктом.

          Козинаки - це теж традиційний варіант натуральних солодощів.

          Наші козинаки являють собою ядра соняшнику, або кунжуту, або арахісу, залиті карамеллю і сформовані в плитки від 30 до 100 г. Ретельно підібрана рецептура, дозволяє отримати приємний, не приторний смак Козинака,що  органічно поєднує в собі смак карамелі і горіховий аромат.

          Завдяки тільки натуральним інгредієнтам та великій кількості олійного насіння, козинаки володіють цінними властивостями для здоров'я людини. У них міститься калій, кальцій, вітаміни В6, С, Е, незамінні амінокислоти, необхідні для якнайшвидшого виведення шлаків, токсинів.


          Калорійність халви та козинак досягає 520-580 ккал на 100 г. Тому халва і козинаки можуть бути використані не тільки як ласощі, але і як повноцінний продукт харчування.

          Увага! Для хворих на цукровий діабет виготовляеться халва і козинаки без цукру з додаванням сорбіту.