Про компанію
Свіжа новина
Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Світла і добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, Вам, рідним і близьким. Христос Воскрес!
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Натуральні солодощі

          Халва - це єдиний кондитерський продукт, який прекрасно «обходиться» без консервантів, барвників, ароматизаторів, емульгаторів та інших синтетичних продуктів.

          Кілька слів про користь халви:

          Халва - володіє унікальними поживними властивостями і високими показниками за шкалою біологічних цінностей. Компоненти, що входять до складу халви - джерело протеїну, натрію, кальцію, калію, магнію, заліза, цинку, фосфору та харчових кислот.

          У соняшниковій халві містяться вітаміни В1 і F1. Перший - стимулює функціонування нервової системи, серця і м'язів, покращує пам'ять, крім того, сприяє перетравленню вуглеводів, нормалізує кислотність шлункового соку і травну функцію шлунка, підвищує опірність організму до інфекцій. Вітамін F1 попереджає утворення відкладень холестерину в артеріях, забезпечує здоровий стан волосся і шкіри, перешкоджає розвитку серцевих захворювань, знижує масу тіла, спалюючи насичені жири. Цим халва вигідно відрізняється, наприклад, від шоколаду і печива.

          Для тих, хто чітко дотримується постів, але без солодкого і дня прожити не може, халва - ідеальний варіант, оскільки є рослинним продуктом.

          Козинаки - це теж традиційний варіант натуральних солодощів.

          Наші козинаки являють собою ядра соняшнику, або кунжуту, або арахісу, залиті карамеллю і сформовані в плитки від 30 до 100 г. Ретельно підібрана рецептура, дозволяє отримати приємний, не приторний смак Козинака,що  органічно поєднує в собі смак карамелі і горіховий аромат.

          Завдяки тільки натуральним інгредієнтам та великій кількості олійного насіння, козинаки володіють цінними властивостями для здоров'я людини. У них міститься калій, кальцій, вітаміни В6, С, Е, незамінні амінокислоти, необхідні для якнайшвидшого виведення шлаків, токсинів.


          Калорійність халви та козинак досягає 520-580 ккал на 100 г. Тому халва і козинаки можуть бути використані не тільки як ласощі, але і як повноцінний продукт харчування.

          Увага! Для хворих на цукровий діабет виготовляеться халва і козинаки без цукру з додаванням сорбіту.