Каталог продукції

Кондитерські вироби та солодощі оптом від виробника

Халва соняшникова ванільна 500 г 4820026701264

Класична соняшникова халва з тонким ароматом ванілі. 

Маса нетто:
 500 г 
Вкладення в тару: 10 шт. 
Халва подсолнечная ванильная 270г
Класична соняшникова халва з тонким ароматом ванілі.

Маса нетто:
270 г
Вкладення в тару: 20 шт.
Батончики Халва ванільна 60 г 4820026703138

Класична соняшникова халва з тонким ароматом ванілі зроблена у вигляді батончика.

Маса нетто: 60 г 
Вкладення в тару: 26 шт. 

 

Цукерка халва соняшникова ванільна 30 г 4820026701547

Класична соняшникова халва з тонким ароматом ванілі виконана у вигляді цукерки. 

Маса нетто:
 ≈30 г 
Вкладення в тару: ≈48-51 шт.
Загальна вага: 1,5 кг

 

Халва соняшникова з арахісом 500 г 4820026701288

Класична соняшникова халва з додаванням цільного обсмаженого арахісу. 

Маса нетто: 500 г 
Вкладення в тару: 10 шт. 

 

Халва соняшникова з арахісом 270 г 4820026700113
Класична соняшникова халва з додаванням цільного обсмаженого арахісу.

Маса нетто: 270 г
Вкладення в тару: 20 шт.

Каталог кондитерських виробів

Кондитерські вироби завжди і в усі часи користувались попитом серед споживачів.

Солодощі купують з будь якої нагоди. Найпопулярніші кондитерські вироби під час свят. Але навіть у будній день, коли немає часу на приготування чогось смачненького, можна завітати до кондитерського магазину і обрати собі такі солодощі, які найбільше сподобались.

Інтернет магазин кондитерських виробів zolotoi-vek.ua надає можливість придбати виключно якісний товар оптом від провідного виробника і з якісної та натуральної сировини із доставлянням до Києва, Харкова, Дніпропетровська.

На сайті магазину кожен бажаючий може купити солодощі оптом в Україні, що дуже зручно для торгівельних мереж та офісів.

В каталозі товарів представлені кондитерські вироби - новинки, халва фасована та вагова, в прозорій та кольоровій плівці, в пластиковій тарі, а також рулети в глазурі, батончики та цукерки з халви.

Багатьом людям які полюбляють солодке, проте ретельно стежать за власним здоров’ям ми пропонуємо купити кондитерські вироби - козінаки фасовані або вагові. В інтернет-магазині представлені продукти дієтичного призначення власного виробництва. Діабетичне драже фасоване та вагове стане насолодою для людей, яким за станом здоров’я заборонено вживати звичайні солодощі. Крім цього, ви зможете замовити фасовані та вагові снеки, квас та лимонад. Окремим розділом представлені мучні кондитерські вироби, такі як печиво та пряники, а також вагове соняшникове насіння.

Золоті солодощі природи

Обираючи натуральні солодощі на нашому сайті ви обираєте здорову насолоду для себе і своїх близьких. Козинаки та халва можуть стати повноцінною альтернативою звичайним цукеркам та іншим кондитерським виробам, до складу яких входять шкідливі для організму людини розпушувачі і консерванти, підсилювачі смаку, стабілізатори і барвники, пальмова олія та емульгатори.

Крім того, що наші кондитерські вироби смачні і солодкі, вони приносять користь.

  • Халва має чудові смакові та поживні якості. Також вона має унікальну біологічну цінність, омолоджує та оздоровлює організм, позитивно впливає на стан нервової системи, покращує кровообіг та травлення. До складу цих солодощів входять інгридієнти – джерела протеїнів, натрію, калію, кальцію, міді, магнію, заліза, фосфору, цинку та харчових кислот.
  • Козинаки – кондитерський виріб, доступний за ціною. До їх складу входить велика кількість вітаміну В6, який допомагає регулювати проблеми зі шкіряним покровом та стає перепоною для розвитку цукрового діабету. Горіхові козинаки у складі мають достатню кількість кальцію, що необхідний для м’язів та кісток.
  • Насіння соняшника – найулюбленіший для багатьох продукт. Вживання насіння для деяких людей вважається свого роду культом або ритуалом. Воно є колодязем корисних речовин, таких як насичені, полі ненасичені та моно насичені жири, натрій, калій, кальцій, залізо та магій, вуглеводи та харчові волокна, цукор, білок, а також вітамінів. Регулярне вживання насіння допомагає покращити стан шкіри та слизових оболонок, стимулює процеси омолодження на клітковому рівні, покращує функції серцево – судинної системи, знижує ризик виникнення цукрового діабету, атеросклерозу та утворення тромбів. Натуральна клітковина, яка входить до складу насіння сприяє покращенню травлення і зниженню холестерину.

Таким чином можна зробити висновок, що купуючи солодощі оптом в нашому інтернет – магазині ви зможете не тільки зекономити час та гроші, а придбати дійсно якісну і корисну продукцію.