Каталог продукції

Кондитерські вироби та солодощі оптом від виробника

Драже "Морські каменці" з родзинками вагове 4820026701783

Традиційне драже - добірні родзинки в різнобарвній цукровій глазурі. 

Загальна вага: 3,0 кг

Драже "Арахіс в йогурті" вагове 4820026701776

Двокольорове драже - смажений цільний ароматний арахіс у цукровій оболонці з ніжним смаком йогурту.

Загальна вага: 3,0 кг

Драже «Набір 3 в 1» 4820026703480
Набір драже включає в себе 3 види, розфасовані по 1 кг в поліетиленову плівку:
  • орські камінці"
  • рахіс в какао порошку"
  • дро соняшникове в какао порошку".

Загальна вага: 3 кг.
ХАЛВА "Світ Смайл" соняшникова ванільна з кокосовою стружкою (глазурована)
В основі продукту - соняшникова халва, яку відмінно доповнює кокосова стружка. 
Цукерки глазуровані шоколадною глазур'ю.

Маса однієї цукерки
 -
18 г;

Вкладення в тару - 67 шт;

Маса нетто - 1,2 кг;

ХАЛВА "Світ Смайл" соняшникова з арахісом (глазурована)
В основі продукту - соняшникова халва, яку відмінно доповнює подрібнений смажений арахіс. 
Цукерки глазуровані шоколадною глазур'ю.

Маса однієї цукерки
 -
18 г;

Вкладення в тару - 67 шт;

Маса нетто - 1,2 кг;

ХАЛВА "Світ Смайл" арахісова (глазурована)
В основі продукту - арахісова халва, виготовлена з подрібненого обсмаженого арахісу. Має чудовий аромат і вишуканий смак, який чудово доповнює шоколадна глазур.

Маса однієї цукерки
 -
18 г;

Вкладення в тару - 67 шт;

Маса нетто - 1,2 кг;
Каталог кондитерських виробів

Кондитерські вироби завжди і в усі часи користувались попитом серед споживачів.

Солодощі купують з будь якої нагоди. Найпопулярніші кондитерські вироби під час свят. Але навіть у будній день, коли немає часу на приготування чогось смачненького, можна завітати до кондитерського магазину і обрати собі такі солодощі, які найбільше сподобались.

Інтернет магазин кондитерських виробів zolotoi-vek.ua надає можливість придбати виключно якісний товар оптом від провідного виробника і з якісної та натуральної сировини із доставлянням до Києва, Харкова, Дніпропетровська.

На сайті магазину кожен бажаючий може купити солодощі оптом в Україні, що дуже зручно для торгівельних мереж та офісів.

В каталозі товарів представлені кондитерські вироби - новинки, халва фасована та вагова, в прозорій та кольоровій плівці, в пластиковій тарі, а також рулети в глазурі, батончики та цукерки з халви.

Багатьом людям які полюбляють солодке, проте ретельно стежать за власним здоров’ям ми пропонуємо купити кондитерські вироби - козінаки фасовані або вагові. В інтернет-магазині представлені продукти дієтичного призначення власного виробництва. Діабетичне драже фасоване та вагове стане насолодою для людей, яким за станом здоров’я заборонено вживати звичайні солодощі. Крім цього, ви зможете замовити фасовані та вагові снеки, квас та лимонад. Окремим розділом представлені мучні кондитерські вироби, такі як печиво та пряники, а також вагове соняшникове насіння.

Золоті солодощі природи

Обираючи натуральні солодощі на нашому сайті ви обираєте здорову насолоду для себе і своїх близьких. Козинаки та халва можуть стати повноцінною альтернативою звичайним цукеркам та іншим кондитерським виробам, до складу яких входять шкідливі для організму людини розпушувачі і консерванти, підсилювачі смаку, стабілізатори і барвники, пальмова олія та емульгатори.

Крім того, що наші кондитерські вироби смачні і солодкі, вони приносять користь.

  • Халва має чудові смакові та поживні якості. Також вона має унікальну біологічну цінність, омолоджує та оздоровлює організм, позитивно впливає на стан нервової системи, покращує кровообіг та травлення. До складу цих солодощів входять інгридієнти – джерела протеїнів, натрію, калію, кальцію, міді, магнію, заліза, фосфору, цинку та харчових кислот.
  • Козинаки – кондитерський виріб, доступний за ціною. До їх складу входить велика кількість вітаміну В6, який допомагає регулювати проблеми зі шкіряним покровом та стає перепоною для розвитку цукрового діабету. Горіхові козинаки у складі мають достатню кількість кальцію, що необхідний для м’язів та кісток.
  • Насіння соняшника – найулюбленіший для багатьох продукт. Вживання насіння для деяких людей вважається свого роду культом або ритуалом. Воно є колодязем корисних речовин, таких як насичені, полі ненасичені та моно насичені жири, натрій, калій, кальцій, залізо та магій, вуглеводи та харчові волокна, цукор, білок, а також вітамінів. Регулярне вживання насіння допомагає покращити стан шкіри та слизових оболонок, стимулює процеси омолодження на клітковому рівні, покращує функції серцево – судинної системи, знижує ризик виникнення цукрового діабету, атеросклерозу та утворення тромбів. Натуральна клітковина, яка входить до складу насіння сприяє покращенню травлення і зниженню холестерину.

Таким чином можна зробити висновок, що купуючи солодощі оптом в нашому інтернет – магазині ви зможете не тільки зекономити час та гроші, а придбати дійсно якісну і корисну продукцію.