Партнерство
Свіжа новина
Бажаємо нашому місту рости, розвиватися і процвітати, а всім жителям любити і пишатися ним! До цього свята Міська рада підготувала святкові заходи протягом усього тижня. Компанія «ТРИ СТАР» брала участь в ярмарках біля Міської ради і в Ковалівському парку, в ході трудових колективів по центральній вулиці і проводила промо заходи у вигляді дегустації для жителів міста.
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Партнерство

           Компанія «Три Стар» завжди відкрита для співпраці. Ми зацікавлені в появі нових перспективних бізнес-відносин з українськими та зарубіжними компаніями-постачальниками і дистриб'юторами, національними торговими мережами, великими, середніми та малими  клієнтами.

            Реалізація продукції підприємства здійснюється через розгалужену мережу дистриб'юторів, які представляють інтереси компанії «Три Стар» у регіонах України.

           При укладення дистриб'юторської договору «Три Стар» віддає перевагу компаніям, що мають власні торгові команди, стабільну базу роздрібних торгових точок і самостійно здійснюють доставку товару клієнтам.
 
          Якщо вас зацікавила наша продукція, зв'яжіться з нами, і наші фахівці нададуть Вам в повному обсязі всю необхідну інформацію щодо умов співпраці і цін на продукцію.

           Ми гарантує Вам довгострокову, плідну і взаємовигідну співпрацю.

          З питаннь співпраці звертайтеся: Контакти