Партнерство
Свіжа новина
У Кропивницькому 5 квітня біля міської ради відбудеться ярмарок до свята Пасхи. Жителям міста представлять широкий асортимент товарів місцевих виробників. Ціни будуть не менш привабливі, ніж сама продукція. Вже традиційно компанія «ТРИ СТАР» також братиме участь в ярмарковій діяльності. Всі відвідувачі зможуть придбати смачні та корисні солодощі торгової марки «Золотой Век» до святкового столу.
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Партнерство

           Компанія «Три Стар» завжди відкрита для співпраці. Ми зацікавлені в появі нових перспективних бізнес-відносин з українськими та зарубіжними компаніями-постачальниками і дистриб'юторами, національними торговими мережами, великими, середніми та малими  клієнтами.

            Реалізація продукції підприємства здійснюється через розгалужену мережу дистриб'юторів, які представляють інтереси компанії «Три Стар» у регіонах України.

           При укладення дистриб'юторської договору «Три Стар» віддає перевагу компаніям, що мають власні торгові команди, стабільну базу роздрібних торгових точок і самостійно здійснюють доставку товару клієнтам.
 
          Якщо вас зацікавила наша продукція, зв'яжіться з нами, і наші фахівці нададуть Вам в повному обсязі всю необхідну інформацію щодо умов співпраці і цін на продукцію.

           Ми гарантує Вам довгострокову, плідну і взаємовигідну співпрацю.

          З питаннь співпраці звертайтеся: Контакти