Партнерство
Свіжа новина
Кондитерська компанія «Три Стар» вперше представила свою продукцію на найбільшій у світі виставці кондитерських виробів та снеків ISM-2019 у Кельні, Німеччина. Європейському споживачу було презентовано оновлений бренд «Zolotoi Vek» та продуктові новинки у категорії халва, козинаки, драже та грильяж. Команда компанії «Три Стар» впевнена у світовому успіху своїх солодощів, адже вже отримала багато позитивних відгуків від міжнародних делегацій щодо смакових якостей продукції. Протягом чотирьох днів на виставковому майданчику компанії відбулися сотні перемовин з потенційними клієнтами.
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Партнерство

           Компанія «Три Стар» завжди відкрита для співпраці. Ми зацікавлені в появі нових перспективних бізнес-відносин з українськими та зарубіжними компаніями-постачальниками і дистриб'юторами, національними торговими мережами, великими, середніми та малими  клієнтами.

            Реалізація продукції підприємства здійснюється через розгалужену мережу дистриб'юторів, які представляють інтереси компанії «Три Стар» у регіонах України.

           При укладення дистриб'юторської договору «Три Стар» віддає перевагу компаніям, що мають власні торгові команди, стабільну базу роздрібних торгових точок і самостійно здійснюють доставку товару клієнтам.
 
          Якщо вас зацікавила наша продукція, зв'яжіться з нами, і наші фахівці нададуть Вам в повному обсязі всю необхідну інформацію щодо умов співпраці і цін на продукцію.

           Ми гарантує Вам довгострокову, плідну і взаємовигідну співпрацю.

          З питаннь співпраці звертайтеся: Контакти