Партнерство
Свіжа новина
У Кропивницькому 5 квітня біля міської ради відбудеться ярмарок до свята Пасхи. Жителям міста представлять широкий асортимент товарів місцевих виробників. Ціни будуть не менш привабливі, ніж сама продукція. Вже традиційно компанія «ТРИ СТАР» також братиме участь в ярмарковій діяльності. Всі відвідувачі зможуть придбати смачні та корисні солодощі торгової марки «Золотой Век» до святкового столу.
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Private Label

          Private label - один з варіантів співпраці торгових мереж і виробників, давно відома і поширена практика в усьому Світі.

          Наша компанія успішно веде роботу в рамках програми Private label з національними та регіональними роздрібними мережами.

          Продукція предприяти «Три Стар» відрізняється великим асортиментом і стабільною якістю, виготовляється з високоякісної сировини на сучасному обладнанні з застосуванням нових технологій.

          Продукція нашої компанії відповідає головній вимозі Private Label - невисока ціна при незмінно високій якості продукту. А система менеджменту підприємства, побудована і сертифікована відповідно стандартам HAССP, дозволяє підприємству випускати продукцію, що відповідає вимогам вітчизняних та іноземних ритейлерів до якості і безпеки продуктів харчування.

          На сьогоднішній день компанія «Три Стар» виробляє продукцію під Private label для всіх національних мереж:

  • «Metro Cash & Carry» під ТМ «Aro» та TM «Fine Life», 
  • «Fozzy Food» («Сільпо») під ТМ «Повна Чаша», 
  • «Фуршет» під ТМ «Фуршет», 
  • "ЕКО-маркет" під ТМ «Перший ряд», 
  • "Варус" під ТМ «Varto», 
  • «АТБ-маркет» під ТМ «Sladko», 
  • «Фудмережа» («Велика Кишеня», «Велмарт») під ТМ «№ 1».

          Ми відкриті до співпраці та подальшому розвитку виробництва продукції під власними торговими марками роздрібних торгових мереж.

          З питань співпраці Ви можете з нами зв'язатися: Контакти