Партнерство
Свіжа новина
Кондитерська компанія «Три Стар» вперше представила свою продукцію на найбільшій у світі виставці кондитерських виробів та снеків ISM-2019 у Кельні, Німеччина. Європейському споживачу було презентовано оновлений бренд «Zolotoi Vek» та продуктові новинки у категорії халва, козинаки, драже та грильяж. Команда компанії «Три Стар» впевнена у світовому успіху своїх солодощів, адже вже отримала багато позитивних відгуків від міжнародних делегацій щодо смакових якостей продукції. Протягом чотирьох днів на виставковому майданчику компанії відбулися сотні перемовин з потенційними клієнтами.
Завантажити каталог ТМ «Золотий Вік» в pdf

Private Label

          Private label - один з варіантів співпраці торгових мереж і виробників, давно відома і поширена практика в усьому Світі.

          Наша компанія успішно веде роботу в рамках програми Private label з національними та регіональними роздрібними мережами.

          Продукція предприяти «Три Стар» відрізняється великим асортиментом і стабільною якістю, виготовляється з високоякісної сировини на сучасному обладнанні з застосуванням нових технологій.

          Продукція нашої компанії відповідає головній вимозі Private Label - невисока ціна при незмінно високій якості продукту. А система менеджменту підприємства, побудована і сертифікована відповідно стандартам HAССP, дозволяє підприємству випускати продукцію, що відповідає вимогам вітчизняних та іноземних ритейлерів до якості і безпеки продуктів харчування.

          На сьогоднішній день компанія «Три Стар» виробляє продукцію під Private label для всіх національних мереж:

  • «Metro Cash & Carry» під ТМ «Aro» та TM «Fine Life», 
  • «Fozzy Food» («Сільпо») під ТМ «Повна Чаша», 
  • «Фуршет» під ТМ «Фуршет», 
  • "ЕКО-маркет" під ТМ «Перший ряд», 
  • "Варус" під ТМ «Varto», 
  • «АТБ-маркет» під ТМ «Sladko», 
  • «Фудмережа» («Велика Кишеня», «Велмарт») під ТМ «№ 1».

          Ми відкриті до співпраці та подальшому розвитку виробництва продукції під власними торговими марками роздрібних торгових мереж.

          З питань співпраці Ви можете з нами зв'язатися: Контакти