You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

27 жовтня 2021


     Надзвичайне свято завітало до відомої на всю країну компанії, лідера галузі харчової промисловості ТОВ «Три Стар»  – ювілей керманича, справжнього капітана та переможця по життю, а за посадою генерального директора Сергія Кривка.
 
     Засновники компанії та весь дружний колектив висловлюють найщиріші слова привітань золотому ювіляру та бажають щоденно генерувати сотні шалених ідей, втілення яких буде черговим підтвердженням слогана та правила компанії – «золота» якість продукції, яка щоденно радує споживачів по всій країні та 45 країнах світу.
 
     Бажаємо залишатися людиною слова та діла, адже на Вас велика відповідальність перед тисячами прихильників бренду «Золотий вік», які звикли отримувати смачну, виготовлену з натуральної сировини продукцію, аналогів якої немає не лише в нашій країні, але і за її межами.

    Нехай же ваше керівництво буде легким, раціональним, плідним, а результати роботи перевершать всі найсміливіші та найамбітніші сподівання. Ми впевнені, що попереду Вас очікують неймовірні успіхи, гучні перемоги, вигідні справи, вірні рішення, які обов’язково знайдуть позитивний відгук у всіх куточках України, і географія компанії розширить свої горизонти. 

     А ще бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями, незабутніми подорожами, позитивними враженнями, а ми, колектив компанії «Три Стар», завжди будемо поруч, адже за ці роки стали справжньою, дружньою сім’єю, для якої підтримка та розуміння - пріоритети, перевірені роками!