You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Натуральність

Споживачі люблять нашу продукцію за особливий яскравий смак та неперевершений зовнішній вигляд. Важливим чинником будь-якої продукції сьогодні є її натуральність. Компанія «Три старі» пишається тим, що змогла відтворити оригінальний продукт без використання добавок або консервантів, зберегти його натуральність та екологічність.

Високотехнологічний процес, а також використання лише добірних інгредієнтів у рецептурі гарантує смакові якості продукції, що випускається на підприємстві. Халва ТМ «Zolotoi Vek» та «Solodka balka» виготовляється з натуральної сировини за оригінальною рецептурою із застосуванням класичної технології, а саме з використанням ручного вимішування, що дозволяє досягти високої якості халви з тонковолокнистою, ніжною, злегка розсипчастою структурою.

Який склад соняшникової халви? Давайте розглянемо докладно:

Насіння соняшника - олійна культура, ідеальна для приготування халви. Крім того, це сильний антиоксидант, джерело вітаміну E та амінокислоти аргінін, яка допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Споживачі люблять нашу продукцію за особливий яскравий смак та неперевершений зовнішній вигляд.

Принципова позиція компанії – використання лише натуральних інгредієнтів.

Продукція ТМ «Zolotoi vek» та «Solodka balka» виготовляються за класичною технологією з використанням натуральних інгредієнтів, тому має унікальні смакові властивості, харчову та біологічну цінність. До рецептури халви та козинаків входять компоненти, які позитивно впливають на здоров'я людини.

Вся продукція ТМ «Zolotoi vek» та «Solodka balka» не містить консервантів та ГМО.

Компанія «Три Стар» гарантує споживачам повну безпеку та високу якість продукції, що випускається.