You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Про компанію

Компанія «Три Стар» — найбільший виробник халви та козинаків в Україні. Підприємство, з більш ніж 25-річною історією, швидко розвивається, стежить за новітніми тенденціями і оснащене передовим обладнанням. ТОВ «Три Стар» виробляє продукцію на основі традиційних рецептів з використанням виключно натуральних інгредієнтів. Підприємство відповідає сучасному європейському рівню якості: завдяки максимально ефективному використанню обладнання і функціонуванню системи менеджменту безпеки та якості харчових продуктів НАССР.

Секрети нашого успіху і популярності серед споживачів дуже прості — стабільно висока якість продукції і лояльність наших клієнтів! На підприємстві діє лабораторія, яка контролює якість виробів. Продукцію виготовляють без використання консервантів і ГМО.

Наша місія

Виробляти натуральні, якісні та безпечні кондитерські вироби. Ми повністю усвідомлюємо свою відповідальність перед нашими клієнтами і споживачами.

Наші цінності

Унікальний професійний досвід, висока якість продукції і збереження кращих традицій у виробництві, завдяки нашим співробітникам.

Головні цілі компанії — постійні інновації у виробництві, завжди якісна та безпечна продукція, зміцнення позицій на українському та зарубіжному ринках.

Якість

Халва ТМ «Zolotoi Vek» виготовлена з натуральної сировини за оригінальною рецептурою із застосуванням класичної технології, а саме з використанням ручного вимішування, яка дозволяє досягти найвищої якості халви з тонковолокнистої, ніжною, злегка розсипчастою структурою. Для виробництва халви використовують насіння соняшникове, кунжутне, ядра арахісу, цукор, сироп глюкозний, екстракт кореня колючелистника, ароматичні речовини та інші добавки (какао-порошок, сухофрукти, горіхи).

Експорт до 45 країн світу

Компанія «Три Стар» успішно експортує солодощі ТМ «Zolotoi vek» в понад 45 країн світу серед яких: Німеччина, Англія, Австрія, Португалія, Італія, Болгарія, Іспанія, Австралія, Польща, Румунія, Греція, Чехія, Литва, Латвія, Естонія , Молдова, Вірменія, Грузія, Азербайджан, США, Ізраїль. Клієнти в усьому світі демонструють високу якість і неймовірний смак наших солодощів, віддаючи перевагу кондитерським виробам ТМ «Zolotoi vek».

Розширення географії продажів за рахунок експорту продукції - пріоритетне завдання компанії. Ми маємо багаторічний досвід:

  • в забезпеченні регулярних поставок за кордон.
  • розробки індивідуальної упаковки.
  • адаптації технічних текстів під вимоги клієнтів.

Наша політика спрямована на потреби експортерів, тому до кожного партнера ми застосовуємо індивідуальний підхід, який дозволяє знаходити найбільш ефективні умови співпраці.