You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

23 вересня 2022

Обожнювані солодощі знаменитих людей минулого та сучасних селебріті

 

Компанія «Три Старий» понад 25 років займається виготовленням солодощів. Звичайно ж, безперечно солодощі - це не найкорисніший продукт, який потрібно вживати у великих кількостях. Але не варто позбавляти себе задоволення від улюбленої цукерки чи халви. Знаменитості різних поколінь дотримуються цієї думки.

 

 

Улюблена насолода Мерилін Монро

 

Мерилін Монро народилася 1 червня 1926 року у Лос-Анджелесі. Дещо відомо, що справжнім ім'ям актриси було Норма Джин Бейкер. На початку своєї кар'єри дівчина працювала моделлю і лише зрідка брала ролі в кіно.

 

Американська кіноактриса, модель, співачка та секс-символ 1950-х років скептично, можна навіть сказати негативно ставилася до дієт і їла все, що приносило їй задоволення. Мерилін затята любителька солодощів. Одним з улюблених гастрономічних вишукувань були-мафіни, вона часто купувала їх разом із сиром чеддер та полуничним джемом. У наш час маффини і кекси найчастіше продаються з солодкою начинкою: полунична, бананова, вишнева, лимонна тощо.

 

Кім Кардаш'ян - не байдужа до солодкого

 

Кімберлі Ноель Кардаш'ян - американська зірка реаліті шоу, модель, бізнес-леді і актриса. Народилася 21 жовтня 1980 року у Лос-Анджелесі у Каліфорнії. Кім, дочка відомого адвоката Роберта Кардаш'ян та Кріс Дженнер, всього в сім'ї було п'ятеро дочок.

 

У мережі ходять суперечки щодо постаті дівчини, хтось каже що це заслуга пластичних хірургів, а хтось стверджує про натуральність. Не дивлячись на все Кім стежить за своїм тілом, але й не відмовляє собі в задоволеннях. Улюбленою насолодою знаменитості є чуроси. Це солодка обсмажена випічка із заварного тіста. Чурроси зародилися в Іспанії, де їх і по сьогодні традиційно подають на сніданок. Їх можна поєднувати з: шоколадом, карамеллю, згущеним молоком або джемом.

 

Мораль)

Дорогі читачі, не заганяйте себе з-за фігури, хоча б дивлячись на людей які багато чого досягли в житті, стежать за собою, роблять пластичні операції, навіть вони все одно їдять солодке, адже це приносить їм задоволення.