You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

4 жовтня 2022

Цей пост ми писали з метою розповісти людям що згодом багато що змінюється. Як і компанія «ТриСтар» з кожним роком стає все краще і краще і все більше радує вас своїми солодощами.
Джордж Вашингтон любив – морозиво

Джордж Вашингтон любив – морозиво
Головнокомандувач армії, герой країни та перший президент Сполучених Штатів Америки - Джордж Вашингтон народився 22 лютого 1732 року у Вірджинії. Саме він встановив звичай максимум двох президентських термінів. Вашингтон за все своє життя багато воював, але не дивлячись на війни він заснував перший в Америці інститут президентства.
Ходять чутки, що президент божеволів від морозива, і навіть купив собі обладнання для його виготовлення. Адже морозиво раніше було ласощами  лише для найвищих верств суспільства. Воно було завезено до Америки з Франції у 18 столітті. Щоб зробити холодний десерт використовували молоко, вершки, цукор (дуже дорогий на той час) і додавали лід. Морозиво на той час робили з різними ароматами: малини, полуниці, персиків, абрикосів, і що дуже дивно для нас -  із устрицями.
На сьогоднішній день у сучасному світі можна зустріти морозиво будь-яких смаків та начинок як класичний пломбір так і зі смаком сиру та груші.
Політичний діяч прожив 67 років і помер 14 грудня 1799 року, у своєму рідному місті Вірджинії.

Улюблені ласощі- Біллі Айліш

Біллі Айліш Пайрат Берд О'Коннелл народилася 18 грудня 2001 року в Лос-Анджелесі. Американська співачка і автор своїх пісень, лауреат премії «Оскар» (2022) за пісню «No time to die». Юна співачка вперше набула популярності у 2015 році завдяки публікації дебютного синглу «Océan eyes».

Дівчина завжди носить об'ємні речі, тому що за її словами соромитися своєї фігури. Але не зважаючи на свої комплекси Біллі обожнює солодке і один із її улюблених рецептів – печиво з шоколадною крихтою та арахісовим маслом. Печиво вона любить з дитинства, а подорослішавши почала проносити його з собою на концерти і в перервах між виступами насолоджувалася солоденьким.