You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

28 жовтня 2022

Компанія «ТриСтар» виготовляє безперечно смачну продукцію. Але є настільки неординарні і навіть дивні на сучасний погляд солодощі, що навіть ми не уявляли собі такого.


Найдорожче морозиво
Як ви вважаєте, скільки в середньому має коштувати морозиво? Загалом недорого, кожен може собі його дозволити. Однак у місті Нью-Йорк ціни на ексклюзивне морозиво можуть сягати 1000$.
Для нас усіх звичний рецепт морозива це молоко, вершки та різноманітні добавки. Але те саме морозиво, яке називають «дорожче золота», робиться трохи інакше. Береться 5 кульок морозива вищого гатунку з ванільних бобів з Мадагаскару та Таїті. Їх викладають в кришталеву креманку, покривають листом їстівного золота і посипають крихтою найдорожчого шоколаду в світі «Amedei Porceleana». Морозиво відоме під назвою «Grand Opulence Sundue», а насолоджуються ним розумітися багаті знаменитості і очевидно дуже заможні люди.


Цікавий факт
Колін Блісдейл створив авторський десерт на честь весілля принца Вільяма. Страва була прикрашена фруктами, желе та ірисками за формою, що нагадували дорогоцінні камені, а зверху також покрито їстівним золотом. Вартість цієї солодощі становить 25.000 $.