You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

28 грудня 2022

Солодощі зображені на відомих картинах

У світі існує безліч талановитих людей, але деякі з них, на жаль, не змогли прославитися і просувати свої таланти. Компанії “ТриСтар” це вдалося – наш талант це радуватиме вас новими історіями та солодкими новинками.

Натюрморт з випічкою та солодощами
Натюрморт - це жанр образотворчого мистецтва із зображенням неживої природи, а точніше квіти, плоди, посуд із їжею та питтям.

Відомий німецький художник Георг Флегель писав натюрморти із зображенням посуду, а також на його роботах дуже часто можна було спостерігати пряники та солодку випічку. Флегель народився 1566 року в Оломоуці. Художник був засновником школи натюрморту, і за все життя написав 110 картин із зображенням неживих предметів, які раніше вважалися лише тлом для картин.

Свої перші картини творець починає писати в 1600 році і ця картина не виняток, на ній зображено свіжий хліб, солодкі пряники, кришталевий келих із питтям та цукрове, кристалічне печиво. Маленькі комахи зокрема метелик. бджола і сонечко символізують окремий вид мистецтва і захоплення всім живим. Флегель був чарівною та шалено талановитою людиною, він цінував життя і вмів об'єднувати не жваві предмети, малюючи їх із життям. Солодощі на його картині символізують насолоду життя, а наповнений келих - повне життя та успіх у ньому.
Георг Флегель помер 23 березня 1639 року.